Diskuze 2009

21. března 2009 v 21:31 | Lenča |  Diskuse
Zde můžete psát své poznámky, připomínky či zkušenosti týkající se soutěží Stars Cup, adresované jak pořadatelům tak jiným účastníkům.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 bajka bajka | 21. března 2009 v 21:32

mno ja jsem 21.3 bila na t soutěži bo jsem kadetka michelle mno a vi jste kdo mno

2 Amelia Amelia | 22. března 2009 v 7:30

Soutěž se mi moc líbila, prostory pro konání byly super i organizace.

3 Klárča Klárča | 22. března 2009 v 10:05

Soutěž byla super!!!!! Moc se mi tam líbilo!!! Kdy tu bude výsledková listina? Děkuji :)

4 Halas Halas | 22. března 2009 v 10:18

Plánujete tu dát nějaké fotky?

5 mažoretky Michelle mažoretky Michelle | 22. března 2009 v 11:00

Soutěž se nám velmi líbila a byla  dobře zorganizovaná.

6 Lenka Lenka | 22. března 2009 v 11:41

Jsme rádi, že se soutěž povedla a hlavně že se Vám u nás líbilo!! Výsledkovou listinu i fotky dodám co nejdřív.

Děkuji všem trnérkám, že jste k nám přijely a jak jste holky připravily. Všichni byly úžasní!!

Těšíme se na Vás příští rok :)

7 mažoretky Kopretiny mažoretky Kopretiny | Web | 22. března 2009 v 12:12

Za všechny svoje děvčata mohu říct, že se nám soutěž moc líbila. Dobrá organizace i soutěžní prostory. Už se těšíme na příští rok. :o)

8 Natálie Maurerová Natálie Maurerová | 22. března 2009 v 14:31

Podle mého názoru nebylo spravedlivé rozdělení cen skoro u všech kategorií. Nebyla jsem vůbec spokojena s porotou, která až nějak moc dávala na přední místa Ostravu a myslím, že některé soubory byly nespravedlivě ohodnoceny! Zajímalo by mě, jestli si to myslím jenom já , ale řekla bych, že nebudu jediná, kdo si všiml nečestné poroty !

9 Nezávislá divačka Nezávislá divačka | 22. března 2009 v 16:21

Určitě nebudete první ani poslední, ať už jde o krasbruslení, tancování, nebo třeba mažoretky, všude kde hodnotí porota, bude vždy někdo nespokojen. Zvláště pokud potom nevyhrálo jeho dítko!! Já jsem si vždy tipla, jak by to mohlo být, a podobně to i dopadlo. Já tedy s porotou souhlasím.

Nezávislá divačka Eva

10 Petra Petra | 22. března 2009 v 16:53

Mi se taky nepozdával verdikt porotkyň ,hlavně u skupin děti mladší a děti.Obě kategorie jsem natáčela a když je znovu zhlédnu,tak si taky myslím,že porotkyně dost přidaly Ostravě. Není mi jasné podle čeho porota hodnotila. Např .náročnost prvků a pochod měly mnohem hezčí jiné soubory než mažoretky z Ostravy a umístily se na 2 místě. Kdo máte možnost podívat se na záznam ze cvičení,učiňte tak. Osobně si myslím,že na takovou soutěž by měla být vybírána porota z jiných měst,než je město,kterou soutěž pořádá.Takže paní Mauerová,nejste jediná,která si myslí,že soubory byly nespravedlivě oceněny.

11 Natálie Maurerová Natálie Maurerová | 22. března 2009 v 17:54

Nezávislá divačko Evo podle vašeho názoru si myslím že budete z Ostravy , protože nemůžete říct , že ve všem byla nejlepší jenom Ostrava.

Nezávislá divačko Evo podle vašeho názoru si myslím že budete z Ostravy , protože nemůžete říct , že ve všem byla nejlepší jenom Ostrava.

Zklamu vás , ale moje dítě tam nebylo dokonce sem nebyla ani z jednoho města , které se zúčastnilo , takže nemůžete moji nespokojenost svádět na rodičovskou podporu. Pokud jste viděla porotu tak musíte uznat , že moc ani nevěnovala pozornost snažícímu týmu , které už předem nemělo šanci vyhrát.Myslím , že to bylo od Ostravy nespravedlné a ubohé.

12 Janča Janča | 22. března 2009 v 18:28

I já se musím přidat k názoru,že porota opravdu nesledovala všechny zůčastněné soubory,tak jak by měla. Místo,aby koukala,jak se děvčata snaží,tak si mezi sebou povídaly,nebo koukaly do papíru. Seděla jsem kousek od poroty,takže jsem je mohla pozorovat. Byla jsem na více soutěžích a porota to takhle obvyklé dělá,že už mají vytipovaná děvčata,které musí vyhrát a ostatní je moc nezajímají.Tak jsem si řekla,že to tady třeba bude jiné,ale bohužel.Bylo to stejné.Taky nejsem maminka žádného dítěte,ale pracuji s mažoretkami,tak něco o náročností prvků a pochodu vím a zajímalo mě tedy,jak to u Vás na takové soutěži vypadá.Bohužel,byla jsem zklamaná, Taky jsem pořídila videozáznam skupin,to abych mohla mým děvčatům ukázat,jak cvičí jiné mažoretky a musím se přiklonit k názoru paní Natálie a Evy,že hodnocení bylo nespravedlivé.

13 Mažoretka Mažoretka | 22. března 2009 v 19:01

Vy si tedy myslíte, že to pořádali proto, aby si odnesly ceny a podplatili si dokonce i porotu?? Já osobně si to nemyslím, ale samozřejmně každý má svůj názor. Např. u těch mladších děti se mi více líbily mažoretky z Orlové, ale jen do chvíle, než zapoměly, co dělat, rozbrečely se a byly celé ve stresu. Kdežto mažoretky z Ostravy se krásně usmívaly, byly přirozené a tohle je podle mě u Dětí nejdůležitější!! Aby měly z toho, co dělají radost. Je možné že porota byla trochu k pořádájícím mažoretkám ohleduplnější, ale zase takový extrém, jak tady píšete to nebyl. Znám mnohem horší případy a soutěže. Mě se soutěž líbila, budu se těšit na další rok a doufám, že tohle pořadatele neodradí! Nic si z toho nedělejte, vždy bude někdo nespokojený...

14 Natálie Maurerová Natálie Maurerová | 22. března 2009 v 19:25

Milá mažoretko , o tom , že někdo někoho podplatil tu vůbec není řeč . A jak jste sama napsala že je možné , že byly k místním mažoretkám příkřejší tak zde to podle mého názoru porota už trochu přehnala a mažoretky tam jeli proto , aby ukázaly co umí a za to se dostaly k předním cenám , a to nemohli jenom proto , že k Ostravě byla porota příkřejší!

Ale nechám vás ve vašem mylném názoru co vyplývá z vašeho příspěvku , že Ostrava je jediná kdo se usmíval , a proto si zasloužily vyhrát.

15 Markéta, Mažoretky Studénka Markéta, Mažoretky Studénka | Web | 22. března 2009 v 19:31

Dobrý den, souhlasím s názorem že porota byla k pořádajícím mažoretkám ohleduplnější, ale jejich rozhodnutí respektuji. Sice nikdy nezapomenu ten zklamaný výraz v očích mých mažoretek když se neumístily, ale určitě to byla příjemně zpestřená sobota a všechny si odnášíme nové zkušenosti. Těšíme se na další rok:-)

16 Mažoretka Mažoretka | 22. března 2009 v 19:36

Úsměv byl pouze konkrétní příklad, u těch mladších mažoretek, a rozhodně to nerozhodlo vždy a všude. A na to, že jste neměla s nikým nic společného, jste až nějak moc zaujatá a urážíté jak porotu tak pořadatele

17 Lucka Lucka | 22. března 2009 v 20:08

Já bych se jen chtěla zeptat, kdo seděl v porotě, jestli to bylo vůbec adekvátní k sozutěž nebo tam seděli jen... Tak se jen ptám. děkuju za odpověď

18 Janka - vedoucí Nezamyslických mažoretek Janka - vedoucí Nezamyslických mažoretek | 23. března 2009 v 7:54

Ahojte všichni, jelikož se moje skupiny účastnily soutěžě Stars CUPU mohu hodnotit tuto soutěž. Organizace byla super až na malé chybičky, ale bohužel ty se vyskytují vždy a všude. Bez nich by to ani nešlo. Co se týče hodnocení poroty tak jsem byla s některými místy také docela překvapena. Musím říct že 1. a 2. místa byla docela správně ohodnocena, ale ta třetí místa ty bych já dala úplně jiná.  Neříkám to proto, že moje děvčata si neodevezly poháry (tedy velké holky si jeden odvezly) a ani proto, že moje malé holčičky to obrečely, ale říkám to proto, že je to pouze můj a rodičů názor. A vím, že takového názoru bylo více. Ale porota je porota a řeknu Vám, že není lehké rozhodnout kdo je nejlepší. Sama každý rok pořádám v Nezamyslicích soutěž a vím, že to není žádná sranda. Děkuji mažoretkám Stars za pěknou sobotu a příští rok přijedeme určitě také. Zažily jsme pěknou sobotu ikdyž byla prolitá slzičky. Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další shledání.

19 KlaruSh KlaruSh | 23. března 2009 v 14:15

Podle mého názoru byla porota více nakloněna k Ostravským mažoretkám, tedy pořadatelkám.Příští rok by na soutěži STARS CUP buď neměly vůbec vystupovat mažoretky Stars, nebo porotu vybrat z nějakého jiného města než z Ostravy, s tím, že by neznali moc pořadatele a ani mažoretky Stars. Jinak soutěž se mi velice líbila, prostory úžasné a organizace také. Doufám, že příští rok bude lepší porota!

20 Katka Katka | 23. března 2009 v 14:51

Milé mažoretky! Chci všem moc pogratulovat a poděkovat za hezky strávenou sobotu. Moc obdivuju všechny mažoretky, že měly vůbec odvahu se postavit a zacvičit, před téměř 600 diváky. Už to je velké vítězství. Těším se na příští ročník, ať se Vám všem daří

21 marketa marketa | 23. března 2009 v 16:28

Dobrý den,

celou organizaci Vaší soutěže Stars Cup hodnotím velmi kladně, zvlášte Vámi zvolený prostor auly VŠB.

Bohužel se musím odvolat na Vaše propozice, kde uvádíte, že soutěž je určena pro začínající mažoretky a roztleskávačky, které ještě na soutěži nebyly nebo se neumístily na předních místech. Zajímalo by mne, jestli toto pravidlo všichni dodrželi a zda neuvažujete o rozdělení soutěže do dvou skupin: 1. začínající a ty, které ještě nikdy nevystupovaly a 2. mažoretky, které mají se svou prezentací bohaté zkušenosti.

Myslím, že vyspělost týmů na Stars Cupu byla velmi rozdílná!

Prosím zvažte můj návrh!

Děkuji.

22 holčí  z  CRAZY BRATZ Ostrava holčí z CRAZY BRATZ Ostrava | 23. března 2009 v 17:33

No upřímě se mi to moc nelíbilo, a myslím že sme měly na víc!

23 Sandra Sandra | 23. března 2009 v 17:50

22: Tak to jsi asi jediná, kdo si to myslí..

24 Lenka Lenka | 23. března 2009 v 17:53

Děkuji za všechny názory i připomínky, ať už kladné či záporné, určitě se budeme snažit vše vylepšit. I když na některé nehodláme reagovat -na ty které mají různou přezdívku avšak stále stejnou Ip adresu...

Nebylo pro nás jednoduché zorganizovat takovou soutěž, zvláště když se přihlásilo tolik týmů. My samy jsme byly loni poprvé na jedniné veliké soutěži, takže moc zkušeností nemáme a nevíme, jak to obvykle vypadá.

Co se týká poroty, měly jsme dva požadavky - a to nehodnotit kostýmy, víme jaké je začínat a také nemáme moc penízků, a za druhé hodnotit podle svého uvážení a rozumu, neupřednostňovat žádný z tymů, abychom potom nemusely čelit těmto obviněním, že byla porota nespravedlivá, jako jsme to četly na různých stránkách po různých soutěžích. O to víc nás to mrzí, když si to teď tady čteme a vzalo nám to skoro všechnu sílu ještě něco takového organizovat.

Nad porotou jsme dlouho uvažovaly, aby to byl někdo, kdo mažoretkám, tanci a pohybu hodně rozumí a my osobně si jich všech moc vážíme a děkujeme jim, že byly ochotné obětovat svůj volný čas. Když jsme se s požadavkem na doporučení poroty obrátily na jednu s asociací, odmítli nás. Jednak žádný z jejich porotců nebyl zřejmně ochotný se tím zabývat a také bychom musely proplatit cestu, ubytování a nemalou výplatu.

Ano, soutěž byla určena začínajícím mažoretkám, snažily jsme se to dodržet a musely jsme odmítnout jeden tým. Ostatní snad naše požadavky dodrželi. O rozdělení kategorií můžeme také pouvažovat, jestli to bude technicky možné a budou s tím souhlasit i naši spoluorganizátoři.

Zkusíme nad vším pouvažovat a vymyslet, jak nejlépe to udělat pro příště, i když víme, že nikdy neuspokojíme všechny.

Doufám, že se Vám u nás alespoň některým trochu líbilo a přece jen jste si něco odnesly, nejen slzičky jak někteří z Vás píšou... klidně své poznámky pište dál, opravdu se rádi poučíme a chceme to dělat pro Děti. Jen prosím ty, kteří by jen uráželi, jako například že jsme ubohé apod. aby alepoň lépe vážily slova, opravdu nás to potom všechny mrzí!!!

Lenka - Mažoretky Stars o.s.

25 Halas Halas | 23. března 2009 v 18:01

Dobrý den, prosím Vás, mohla byste zde napsat kdy budou zveřejněny fotky z letoška a kdy bude výsledková listina? Moc děkuji...

26 Lenka Lenka | 23. března 2009 v 18:09

Bohužel jsem ještě výsledkovou listinu nedostala, tohle zajišťovalo SVČ Ostrava - Zábřeh. Pokusím se to co nejdříve sehnat a vyvěsit na stránky. A fotky přidám také až budu mít i od jiných, jednak nemám nafocené všechny a některé nejsou v dobré kvalitě.

Jinak každý nám můžete poslat pár svojich fotek na mail, pokud jste se např. fotily skupinově, rádi zveřejníme.

27 pro crazy bratz pro crazy bratz | 23. března 2009 v 18:16

no já se psíš divila, že jste byli 2. jako měli jste to hezky zatancované trochu víc americke ale ty pokřiky byly fakt síla :D

28 petra petra | 23. března 2009 v 20:14

a o tom to je, kazdemu se libi neco jineho, stejne tak porote. tak nevim ze si tady vetsina stezujete ze zrovna vy jste nevyhraly. me se zase ty americke roztleskavacky libily, bylo to prave fotbalove, jak to ma vypadat. ale ze treba  z nezamyslic se neumistily, tak samozrejmne by to udelaly jinak!

29 Janka - trenérka Nezamyslických mažoretek Janka - trenérka Nezamyslických mažoretek | 24. března 2009 v 8:13

Pro Petru,

nevím proč bereš do úst právě nás, ale jak je ti libo. Pokud vím tak jsem na nikoho špínu neházala. Jen jsem řekla, že bych nějaké místa dala jiná. A to hlavně v kategorii juniorky mladší a tam jsem bohužel neměla žádnou skupinu. Je to pouze můj názor. Já beru ortel poroty. A vím, že na každé soutěži je vždy rozhodnutí poroty kritizováno, bohužel děláme sport, který se těžko hodnotí. Pojďme běhat 100m a tam budou výsledky 100%.  Bohužel mažoretky nejdou měřit stopkami a tak proto bude vždy někdo nespokojený. My jsme byly v Ostravě spokojené. Líbilo se nám tam a určitě přijeme i příští rok, i když jsme nevyhrály. Lenči a Kačce držím palečky ať se se všemi diskuzemi poperou a hlavně to nevzdejte. Byla to krásná sobota, která určitě stála za to!!! Zdravíme mažoretky Stars.

Nezamyslické mažoretek + MiniOrionky

30 Lenka Lenka | 24. března 2009 v 8:56

Ahoj Jani, jsem ráda že se ti u nás líbilo a doufáme, že přijedete i příští rok. Některých komentářů si vůbec nevšímáme, zřejmně to nemá cenu.  Už máme v plánu na příští rok nějaké změny, tak snad to bude zase o něco lepší :)

Jinak já za sebe, i potom co jsem viděla kompletní výsledkovou listinu a bodové ohodnocení, s výsledky poroty souhlasím a respektuji je.

Jinak se už těšíme k Vám, držíme palce při organizaci a všem holkám při soutěžích a vystoupeních!!

31 trenérka Majka trenérka Majka | E-mail | 24. března 2009 v 12:50

Dobrý den, chci moc poděkovat za velmi pěknou soutěž. Konečně měl někdo odvahu a chuť vytvořit nezávislou soutěž. Myslím si, že porota hodnotila opravdu podle toho co mažoretky ukázaly a hlavně jak zaujaly. A to že Vás odmítla nějaká asociace porotců je jen dobře, alespoň se odlišujete od odstatních soutěží. Jen tak dál. Již teď se těšíme na další ročník.

32 Katka - Mažoretky Stars o.s. Katka - Mažoretky Stars o.s. | 24. března 2009 v 13:00

Opravdu děkujeme za pochvalu. Taky se těšíme na další ročník. Jsem moc ráda, že tu jsou i pozitivní odkazy. Je vidět oproti loňskému ročníku, jak na sobě všechny kluby zamakaly a posouvají se dál. Těším se, že tomu tak bude i nadále. Všem přeju hodně úspěchů a spoustu krásně strávených chvilek při mažoretkování.

33 Klárča Klárča | 24. března 2009 v 13:07

Ano soutěž byla hezká, ale taky bych dala výtku k porotcům, jinak to bylo úžasné a super strávená sobota!!!!!!!

34 Rmana Rmana | 24. března 2009 v 14:15

Mažoretky mladší- z Orlové, se snažili nejvíc jak uměli. Jelikož tohle byla jejich 1. soutež a trenujou od září, myslím si, že 3. místo je pro ně zasloužené...Až budou mít za sebou více soutěží a vystoupení, určitě už plakat nebudou. Aspon bylo vidět, že si uvědomily, kde udělaly chybu. Ale za 3. místo jim patří pochvala...

35 Lucka Lucka | 24. března 2009 v 17:20

To určitě, pochvala patří všem, kteří se soutěže zúčastnili!! Určitě to pro všechny byla pořádná dřina nacvičit tak hezké sestavy, které jsem tam viděla!!

36 Rýpal Rýpal | 24. března 2009 v 18:34

Zdravím.....prostory super....organizace už pokulhávala a co se týče bodového hodnocení....myslím, že kdo není slepý a podívá se na listinu....hned ví , kdo s kým se zná, nebo spolupracuje....jentak dál....to děti opravdu motivuje...

37 MAžoretka MAžoretka | 24. března 2009 v 20:00

ja sem tam soutezila a taky nesouhlasim s hodnocenim poroty!!!!!!!jinak soutez byla supr.JO a jeste pro crazy bratz nevim co si stezujes 2misto je krasne a podle me ste na tu soutez nemeli vubec chodit!!!chodte si radeji na fotbal!!!!!!!!!!!!!

38 já | 24. března 2009 v 20:21

pěkná soutěž,ale mrzelo  mě některé hodnocení,ne všechny týmy měli na místo na kterém se octly,ale každému se líbí něco jiného....

39 Olinka-mažoretky Bohuňovice Olinka-mažoretky Bohuňovice | E-mail | 26. března 2009 v 9:44

nemáte někdo k dispozici záznam z celé soutěže?pokud ano, ozvěte se prosím třeba na mail. děkuji . Bylo to hezká soutěž. Ne vždy jsme s porotou souhlasili, ale každá zkušenost dobrá. Rádi přijedeme zase. Zdravíme všechny zúčastněné mažoretky

40 Klárča Klárča | 27. března 2009 v 16:47

Ale teď jak jsem viděla slovní hodncoení poroty, tak musím říci, že porota hodnotila dobře! :))

41 Šárka -vedoucí mažoretek Berušek -Havířov Šárka -vedoucí mažoretek Berušek -Havířov | 27. března 2009 v 18:21

Dobrý večer,

I my jsme se s Beruškami zúčastnily letošního ročníku soutěže i přesto, že většina holčiček společně cvičí teprve od ledna.Nepočítaly jsme s nějakým umístěním,šlo nám spíše o to,ukázat našim malým mažoretkám,jak to na opravdové soutěži vypadá, jaký je to pocit,cvičit na jevišti a hlavně skladbu dokončit a nerozplakat se před plným  hledištěm... Tento cíl se podařilo splnit.Důležitý  byl pro nás získaný poznatek, že i když skladbu nedokončí, přesto mohou dosáhnout dobrého umístění.

Zúčastnily jsme se s předchozími Beruškami mnoha vystoupení,můžeme porovnávat se STARS CUP.

S organizací, krásným prostředím i celým průběhem soutěže jsme spokojeny a pokud budeme mít možnost, rády se příští rok zúčastníme zase.

Děkujeme pořadatelům a přejeme hodně úspěchů a chuti do další práce.

42 Dominika Myslivcová-trenérka Crazy Bratz Dominika Myslivcová-trenérka Crazy Bratz | E-mail | 1. dubna 2009 v 21:29

Na tomhle blogu jsem poprvé a to co je napsáno v komentářích nikdo z našich holek nepsal!!!My jsme s takovým umístěním nepočítaly vůbec,protože všechny rozleskávačky co byly proti nám se nám hrozně líbily.Navíc mají všechny profesionální a dospělé trenérky,ale náš tým trénuju sama a protože je mi 14let,moc zkušeností nemám..Na soutěži jsme byly poprvé a moc se nám líbila celková organizace.Takže pro všechny co tady zase za nás budou něco psát-za celý tým Crazy Bratz soutěž super,za umístění jsme štastné a všem ostatním gratulujeme!!!Dominika Myslivcová

43 Zuzka Zuzka | 22. září 2009 v 15:05

Dobry den, chcela by som sa spytat, v akom mesiaci planujete sutaz v roku 2010 a ci sa mozu prihlasit aj zacinajuce subory zo slovenska? za odpoved dakujem

44 Lenka Lenka | E-mail | 22. září 2009 v 15:47

[43]: Dobrý den, soutěž opět plánujeme na Březen 2010 a budeme moc rádi, když se přihlásí i zahraniční soubory. Některé jsme zvaly už v minulých ročnících, ale bohužel se nikdo nepřihlásil. Budeme se tedy na Vás těšit. Lenka K., mažoretky Stars

45 Zuzka Zuzka | 27. října 2009 v 14:59

Aj my sa tesime a pomaly sa uz pripravujeme

Komentáře jsou uzavřeny.


Aktuální články

Reklama