Říjen 2009

Stars Cup 27.3.2010

29. října 2009 v 18:13 | Lenča |  Informace
Středisko volného času Ostrava - Zábřeh a Mažoretky Stars o.s.
srdečně zvou všechny začínající mažoretky a roztleskávačky,
na III. ročník nepostupové soutěže STARS CUP 2010

Kdy: 27.3.2010
Kde: Vysoká škola Báňská - TU Ostrava, 17. listopadu 15, 708 33, Ostrava - Poruba

Přihláška 2010

29. října 2009 v 18:11 | Lenča |  Stars Cup 2010

PŘIHLÁŠKA NA SOUTĚŽ STARS CUP 2010


Propozice 2010

29. října 2009 v 17:50 | Lenča |  Stars Cup 2010

PROPOZICE K SOUTĚŽI STARS CUP 2010


Stars Cup 2009

28. října 2009 v 20:26 | Lenča |  Výsledky
-----MAŽORETKY-----

KATEGORIE DĚTI MLADŠÍ

1. Mažoretky Michelle Karviná
2. Mažoretky Stars Baby
3. TK Kmit Orlová
4. DDM Orion Nezamyslické mažoretky
5. Berušky Havířov
6. Bohuňovické mažoretky - MiniBohunky

KATEGORIE DĚTI STARŠÍ

1. AMA 3 Opava
2. Mažoretky Michelle Karviná
3. Mažoretky Stars Miss
4. Kalimero o.s. - Mini Kalimero 2
5. Kostičky ZIK ZAK
6.-7. Mažoretky Poupata
6.-7. TOM Krokodýl - Bublinky
8.-10. Mažoretky Stars Mini
8.-10. Kalimero o.s. - Mimi Kalimero
8.-10. Andrianky Ostrava
11. Mažoretky Kopretiny
12. Mažoretky DDM Třinec

KATEGORIE JUNIOR MLADŠÍ

1. Mažoretky Michelle Karviná
2. AMA 2 Opava
3. Mažoretky Stars Girls
4. Mažoretky ŠK Březová - Modré Kočky
5.-6. Mažoretky Studénka
5.-6. TOM Krokodýl - Aligátoři
7. Mažoretky DDM Třinec
8. Mažoretky ZŠ Dolní Bečva

KATEGORIE JUNIOR STARŠÍ

1. Kalimero o.s. - Kalimero
2. Mažoretky Stars Ladies
3. DDM Orion Nezamyslické Mažoretky
4. Rebelky Čejkovice
5. Bohuňovické Mažoretky - Bohunky
6.-7. Mažoretky ŠK Březová - Orange Girls
6.-7. Mažoretky ŠK Březová - Rosničky
8. Dubňanky

KATEGORIE SENIOR

1. Mažoretky ŠK Březová - Čertice

-----ROZTLESKÁVAČKY-----

KATEGORIE DĚTI

1. Stars Ostrava Drill Teamek
2. Kalimero o.s. - Mimi Kalimero
3. Andrianky Ostrava
4.-5. DDM Orion Nezamyslické Mažoretky
4.-5. Kostičky ZIK ZAK
6. Kalimero o.s. - Mimi Kalimero 2
KATEGORIE JUNIOR

1. Kalimero o.s. - Kalimero
2. Crazy Bratz
3. Rebelky Čejkovice
4.-5. Andria Ostrava
4.-5. DDM Orion Nezamyslické Mažoretky
6. Stars Ostrava Drill Team