Stars Cup 2010

30. března 2010 v 21:48 | Lenča |  Výsledky

Výsledková listina "Stars Cup 2010"

BATON BAMBÍNO

1. Berušky MŠ Havířov
2. TK Kmit Orlová
3. Světlušky DDM Lanškroun
4. Škola mažoretek Inky T.-mažoretky Mini Roses
5. DDM Bystřice
6. Mažoretky Stars Baby - SVČ Ostrava-Zábřeh

BATON DĚTI MLADŠÍ

1. AMA 4
2. Nezamyslické MiniOrionky - DDM Orion
3. Lentilky Holešov
4. Mažoretky Stars Mini - SVČ Ostrava-Zábřeh
5.-6. Škola mažoretek Inky T.-mažoretky Sweet 5. Roses
5.-6. Bohuňovické mažoretky - MiniBohunky

BATON DĚTI STARŠÍ

1. Mažoretky Stars Miss - SVČ Ostrava-Zábřeh
2. Mažoretky Vítkov
3. AMA 3
4. Linetbells Girls - "ZVLÁŠTNÍ CENA POROTY !!! "
5. Excelent Mini
6. Mažoretky Petra Studénka - Kadetky
7. MINI Lassies
8. Mažoretky Poupata

POMPOM DĚTI

1. AP klub Brušperk - Kadetky (starší)
2. Stars Drill Teamek - SVČ Ostrava-Zábřeh
3. MINI Lassies
4. Nezamyslické MiniOrionky - DDM Orion
5. Excelent Mini
6. Mažoretky Poupata
7. AP klub Brušperk - Kadetky (mladší)
8. Stars Teamek - SVČ Ostrava-Zábřeh

BATON JUNIOR MLADŠÍ

1. Lanškrounské mažoretky TJ Lanškroun - "Lentilky"
2. Mažoretky Centra voľného času Varín
3. SK Mažoretky Paprsky Hlučín
4. Mažoretky Stars Girls - SVČ Ostrava - Zábřeh
5. Arabelky Holešov
6. Mažoretky "Kopretiny" - SVČ Moravská Ostrava
7. Nezamyslické Orionky
8. ŠK Březová - "Pearls"

BATON JUNIOR STARŠÍ

1. DDM Orion - Nezamyslické mažoretky
2. Mažoretky Stars Ladies - SVČ Ostrava-Zábřeh
3. Mažoretky Centra voľného času Varín
4. ŠK Březová - "Dancing Girls"
5. DDM Bystřice
6. ŠK Březová - "Sexy Ladies"
7. Mažoretky Petra Studénka - Juniorky
8. LADY Lassies
9. Lanškrounské mažoretky TJ Lanškroun-"Čertice"

POMPOM JUNIOR

1. AP klub Brušperk - Juniorky
2. Lanškrounské mažoretky TJ Lanškroun-"Lentilky"
3. SK Mažoretky Paprsky Hlučín
4. Mažoretky Centra voľného času Varín
5. Golden Bees
6. DDM Orion - Nezamyslické mažoretky
7. Stars Drill Team - SVČ Ostrava-Zábřeh
8. ŠK Březová - "Montanky"
9. Mažoretky "Kopretiny", SVČ Moravská Ostrava

BATON SENIOR

1. Mažoretky MUNI
2. Mažoretky Stars - SVČ Ostrava-Zábřeh
3. Bohuňovické mažoretky - Bohunky
4. ŠK Březová - Dragons
5. Mažoretky Petra Studénka - Maminky
6. Mažoretky TAKTIK Sobotiště
7. Mažoretky Petra Studénka -Seniorky
8. Mažoretky Bílovec

POMPOM SENIOR

1. Mažoretky Stars - SVČ Ostrava-Zábřeh
2. Mažoretky TAKTIK Sobotiště
3. AP klub Brušperk - Seniorky




 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Janka Janka | 31. března 2010 v 7:17 | Reagovat

Holky nemáte v dětech mladších chybu? Chybí Vám tam AMA 4?

2 Lenka S.O. Lenka S.O. | 31. března 2010 v 13:23 | Reagovat

[1]: Děkuju moc za upozornění, už jsem to opravila :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama