Rezervační systém na vstupenky

4. března 2015 v 14:52 | Jana Palkovičová |  Stars Cup 2015
POZOR, NOVÝ SYSTÉM REZERVACE VSTUPENEK PRO DIVÁKY
Vzhledem k situacím, které nastávaly při prodeji vstupenek pro diváky v minulých ročnících soutěže jsme se rozhodli zavést tento rezervační systém, abychom především vám zpříjemnili průběh soutěže, a proto prosíme Vás - vedoucí soutěžících klubů, abyste o tomto informovali rodiče soutěžících dětí.
Soutěž je rozdělena na dva bloky - dopolední (formace BATON) a odpolední (miniformace BATON, rodičovské týmy).
Vstupné na každý blok je 40 Kč/osoba. Vstupné na oba bloky je 80 Kč/osoba. Děti mají vstupné 20 Kč/osoba/jeden blok. Vstupné na oba blok je 40 Kč/osoba.
REZERVACE VSTUPENEK
Rezervace vstupenek pro diváky bude možná od 23.2.2015 do 6.3.2015. Rezervaci vstupneek pro diváky může provést pouze vedoucí soutěžícího klubu a to hromadně za všechny rodiče. Do rezervace bude systémem přijata jen jedna rezervace za jeden klub.
Postup při rezervaci vstupenek
1. zašlete email na adresu david.strelak@svczabreh.cz: uveďte název klubu, jméno vedoucího, počet požadovaných vstupenek na konkrétní blok soutěže
2. v týdnu od 9. do 13.3.2015 Vám bude zaslán variabilní symbol, pod kterým provedete platbu a účet SVČ Ostrava - Zábřeh a to nejpozději 16.3.2015, číslo účtu Vám bude také zasláno e-mailem
3. po přijetí platby na účet SVČ Vám bude zaslán potvrzovací email
Při převzetí vstupenek přímo na soutěži Stars cup 2015 je nutné se prokázat dkladem o zaplacení (kopie výpisu z účtu vč. variabilního symbolu, pod kterým jste platbu zaslali). Bez tohoto průkazného dokladu vám nebudou vstupenky předány. Vstupenky si můžete vyzvednout při registraci svého týmu.
PRODEJ NA MÍSTĚ
K volnému prodeji budou vstupenky jen do naplnění kapacity sálu a ty, které nebyly prodány v rezervaci. Prodej těchto vstupenek bude na dopolední blok od 7:30 hodin a na odpolední blok od 12:00 hodin v místě konání soutěže.
Upozorňujeme, že během celé soutěže nebude umožněn vstup do sálu soutěžícím dětem z důvodu platných předpisů požární bezpečnosti. Děti mohou využít možnost sledování soutěže v přímém přenosu na televizních obrazovkách umístěných v prostorách auly.
SVČ Ostrava - Zábřeh
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama